Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Straszęcin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Straszęcinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Straszęcin słynie z pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem katalizatorów SCR do aut wytwórcy Jaguar. Katalizatory trudnią się pracą w niezwykle skomplikowanych warunkach pracy, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Prócz rozrywek dla podróżnych w Straszęcinie znaleźć można laboratoria, zajmujące się płukaniem DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar. Dobranie adekwatnego warsztatu w Straszęcinie specjalizującego się w samochodach osobowych Jaguar może przysporzyć trudności, jak również jest mozolne. Wiele pojazdów osobowych w Straszęcinie to pojazdy z silnikiem CDI wyposażone w katalizator samochodowy, który wymaga naprawy. Zazwyczaj przyczyną zaczopowania katalizatora SCR, znanego koncernu Jaguar, staje się inny problem, dla przykładu: uszkodzony układ zasilania silnika. Katalizatory SCR składają się z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym firmę pod Straszęcinem. Typową bolączką, z którą borykają się auta marki Jaguar, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Ulepszenie możliwości elementów filtrów DPF w Straszęcinie dla pojazdów marki Jaguar jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Straszęcina. Z racji tego, że Jaguar, zupełnie jak inne samochody wymaga do nienagannego działania niezepsutych katalizatorów zalecamy w Straszęcinie zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Straszęcinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Straszęcinie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Straszęcinie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Straszęcinie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Straszęcinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Straszęcinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Straszęcinie 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Straszęcinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Straszęcinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Straszęcinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Straszęcinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Straszęcinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Straszęcin Straszęcin 71 SSN107 50.063980/21.359921 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer