Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Strumień

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Strumieniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Jaguar z silnikiem na ropę, pomimo że część tę dotykają usterki, co rozwiązać może naprawa katalizatorów w warsztacie pod Strumieniem. Ażeby ustrzec się od utrudnień w pracy pojazdu Jaguar, trzeba niekiedy przedmuchać filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Strumienia. Filtry DPF FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, zalecamy pracownię w Strumieniu. Samochody spod znaku Jaguar odznaczają się świetnymi metodami w sferze ograniczenia poziomu emisji cząstek stałych. Na ogół sprawcą zaczopowania reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, wytwórcy Jaguar, staje się inny defekt, na przykład: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Zachowanie limitów produkcji zanieczyszczeń, dopuszczonych normą EURO 6, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Typową wadą, z którą męczą się auta osobowe i ciężarowe znanej marki Jaguar, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Odnalezienie kompetentnego warsztatu w Strumieniu wyprofilowanego w samochodach Jaguar może dostarczyć problemów, a także jest pracochłonne. Znajdź mechanika, którego specjalnością jest Jaguar w Strumieniu, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie. Usługi takie jak naprawa DPF jak również płukanie katalizatorów dla aut producenta Jaguar, odnaleźć można w panelu bocznym, jak również w warsztacie samochodowym w Strumieniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Strumieniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Strumieniu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Strumieniu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Strumieniu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Strumieniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Strumieniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Strumieniu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Strumieniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Strumieniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Strumieniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Strumieniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Strumieniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strumień Zamek Pawłowicka STU01N 49.916302/18.760050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer