Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Strzałkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Strzałkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Strzałkowo słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się czyszczeniem filtrów do pojazdów znanej marki Jaguar. Cały szereg pojazdów w Strzałkowie to pojazdy z silnikiem na ropę posiadające zamontowany katalizator, który musi się oddawać do odnawiania. Strzałkowo należy do centrów, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Jaguar dąży aby, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Dobranie specjalistycznego zakładu mechaniki w Strzałkowie celującego w autach Jaguar może być trudne, i jest pracochłonne. Uzyskanie osiągów emisji gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, potrzebuje działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Strzałkowie znaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się naprawą DPF FAP do samochodów Jaguar. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Jaguar charakteryzują się bezkonkurencyjnymi narzędziami w zagadnieniu redukowania produkcji zanieczyszczeń. Zazwyczaj usterką, z jaką zmagają się auta korporacji Jaguar, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zabrudzony filtr DPF. Tabela z cenami płukania katalizatorów dedykowanych do Jaguar dla Strzałkowa ulokowaliśmy w części strony poniżej, istnieje możliwość by odszukać w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi płukania katalizatorów SCR. Dobierz swój zakład, który specjalizuje się w Jaguar w Strzałkowie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Strzałkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Strzałkowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Strzałkowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Strzałkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Strzałkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Strzałkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Strzałkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Strzałkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Strzałkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Strzałkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Strzałkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Strzałkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzałkowo Andrzejewskiego STZ01N 52.312210/17.815430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer