Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Szeligi

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Szeligach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szeligach istnieje szansa naprawy filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar z powodu działalności warsztatu z Szelig. Szeligi należy do miast, które mają kłopot w związku, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Szelig, czemu znana marka Jaguar usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF/FAP. FAP-y operują w niewiarygodnie brudnym środowisku pracy, to jest w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Odnalezienie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Szeligach wyspecjalizowanego w autach Jaguar może być niełatwe, jak również jest długotrwałe. FAP-y składają się ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem usługi z Szelig. Sporo samochodów w Szeligach to auta z silnikiem i-CTDi posiadające wbudowany katalizator, który potrzebuje naprawy. Słynnemu producentowi Jaguar mogłoby nie powieść się uzyskanie koniecznych górnych pułapów produkcji gazów wydechowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Szeligach odnaleźć można pracownie, trudniące się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Jaguar. Gdyż Jaguar, tak jak każda inna marka wymaga do poprawnego działania niezepsutych katalizatorów dlatego też warto nadmienić, by w Szeligach zadbać o katalizator samochodowy. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF FAP jak też płukanie katalizatorów samochodowych dla aut Jaguar, zlokalizować można na stronie, jak też w laboratorium w Szeligach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Szeligach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Szeligach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Szeligach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Szeligach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Szeligach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Szeligach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Szeligach 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Szeligach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Szeligach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Szeligach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer