Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Tarnogród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Tarnogrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tarnogród słynne jest z powodu laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się myciem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej firmy Jaguar. Jaguar to samochody, jakie są uznane na terenie całego świata, ale zmagają się z trudnościami z filtrami FAP. Niemało samochodów w Tarnogrodzie to auta z silnikiem dCi posiadające filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez oczyszczania. Zdobycie maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczeń, poprawnych według normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP. Samochody znanego koncernu Jaguar cechują się świetnymi układami w sferze zredukowania zawartości produkowanych gazów wydechowych. Nierzadko niedoskonałością, która dotyka auta znanej marki Jaguar, zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Często źródłem zdławionego filtra FAP, marki Jaguar, jest inna usterka, np. Niesprawna pompa Common Rail. Marce Jaguar nie byłoby możliwe utrzymanie wymaganych do spełnienia pułapów ilości emitowanych spalin, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Z racji tego, że Jaguar, równorzędnie jak inni producenci koniecznie wymaga do sprawnej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy w Tarnogrodzie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR. Ulepszenie wydolności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Tarnogrodzie dla pojazdów Jaguar jest ogólnodostępne, bo technologia regeneracji wodnej trafiła do Tarnogrodu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Tarnogrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Tarnogrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Tarnogrodzie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Tarnogrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Tarnogrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Tarnogrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Tarnogrodzie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Tarnogrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Tarnogrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Tarnogrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer