Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Torzym

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Torzymiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardem w autach Jaguar z silnikiem diesla, lecz moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP w pracowni pod Torzymiem. Filtry cząstek stałych funkcjonują w wyjątkowo trudnym środowisku pracy, czyli w wydechu, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Samochody korporacji Jaguar chlubią się nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w dziedzinie spadku ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Torzym jest jednym z ośrodków, które mają kłopot związany, z ilością smogu w atmosferze miasta, czemu znana firma Jaguar próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Uzyskanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, domaga się sprawnego filtra DPF. Filtry DPF składają się ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem pracownię w Torzymiu. Prócz rozrywek dla turystów pod Torzymiem zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą DPF FAP do samochodów osobowych Jaguar. Jaguar to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego kraju, niemniej jednak biedzą się z bolączkami z filtrami FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP oraz płukanie katalizatorów SCR dla marki Jaguar, wyszukać można w panelu bocznym, oraz w laboratorium warsztatu w Torzymiu. Zlokalizuj swojego mechanika samochodowego, który specjalizuje się w Jaguar w Torzymiu, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Torzymiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Torzymiu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Torzymiu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Torzymiu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Torzymiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Torzymiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Torzymiu 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Torzymiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Torzymiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Torzymiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Torzymiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Torzymiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Torzym Osiedle Lecha Podgórna TOZ01A 52.313801/15.072610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer