Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Tuczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Tucznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tuczno słynne jest z powodu warsztatu trudniącego się naprawianiem filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych z logo Jaguar. Na ogół sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych DPF, korporacji Jaguar, staje się inny defekt, doskonałym przykładem jest: nieszczelny układ wtryskowy. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Tucznie odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Jaguar. Pojazdy z logo Jaguar odznaczają się kapitalnymi sposobami w zakresie zmniejszenia zawartości produkowanych cząstek stałych. Odzyskanie górnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, potrzebuje działającego sprawnie katalizatora. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Tucznie celującego w autach osobowych Jaguar może przysporzyć trudności, jak również jest czasochłonne. Tuczno jest jednym z ośrodków, które spotyka problem powiązany, z dużą zawartością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu producent Jaguar dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Słynnej korporacji Jaguar nie powiodło się utrzymanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wartości produkcji spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Z racji tego, że Jaguar, podobnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do nienagannego działania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Tucznie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie FAP dla pojazdów Jaguar, można znaleźć na stronie, albo u mechanika w Tucznie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Tucznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Tucznie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Tucznie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Tucznie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Tucznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Tucznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Tucznie 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Tucznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Tucznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Tucznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer