Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Tuszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Tuszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tuszyn słynie z laboratorium warsztatu zajmującego się odnawianiem elementów filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Jaguar. Główną usterką, dotykającą samochody ze stajni Jaguar, zazwyczaj, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF FAP. Często przyczyną przytkanego katalizatora SCR, marki Jaguar, bywa inna usterka, dla przykładu: niesprawna pompa Common Rail. Odszukanie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Tuszynie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Jaguar może przysporzyć trudności, jak również jest pracochłonne. Duża część samochodów osobowych w Tuszynie to pojazdy z turbodoładowaniem posiadające zamontowany katalizator, który wymaga czyszczenia. Korporacji Jaguar nie udałoby się uzyskanie żądanych przez normy limitów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez skorzystania z filtrów FAP. Filtry FAP funkcjonują w nieprzeciętnie obciążonych warunkach , a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów części. Generowanie maksymalnych limitów emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych dla EURO, potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP. Tabela z cennikiem odnawiania elementów filtrów FAP dedykowanych do Jaguar dla Tuszyna można znaleźć na dole, trzeba przeglądnąć tam, ile zapłacić będzie trzeba za usługi regeneracji DPF FAP. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych lub regeneracja katalizatorów dla aut producenta Jaguar, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, lub w pracowni w Tuszynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Tuszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Tuszynie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Tuszynie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Tuszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Tuszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Tuszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Tuszynie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Tuszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Tuszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Tuszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Tuszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Tuszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tuszyn Tuszynek Poduchowny Rzgowska TUS01N 51.606152/19.534269 Wyszukaj
Tuszyn Tuszynek Poduchowny Polna POP-TUS2 51.605019/19.541759 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer