Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Tychowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Tychowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Jaguar z silnikiem na olej napędowy, ale część tą dotykają usterki, w czym może pomóc czyszczenie filtrów DPF w warsztacie pod Tychowem. Katalizatory wykonują pracę w niezwykle brudnym środowisku, czyli w rurze wydechowej, co wywołuje, że po czasie następuje spadek parametrów części. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Jaguar charakteryzują się pierwszorzędnymi narzędziami w temacie ograniczenia emisji gazów wydechowych. Jaguar to auta, jakie cieszą się renomą na terenie całego kraju, lecz borykają się z bolączkami z filtrami DPF. Sporo samochodów osobowych w Tychowie to auta z silnikiem TDCI posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który wymaga płukania. Klasyczną usterką, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Jaguar, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Tychowie odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się regeneracją katalizatorów do pojazdów Jaguar. Tychowo należy do miast, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużą ilością tlenków azotu NOx w powietrzu Tychowa, czemu koncern Jaguar usiłuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR albo regeneracja DPF dla aut marki Jaguar, wyszukać można na naszej stronie internetowej, albo w pracowni w Tychowie. Ponieważ Jaguar, zupełnie jak inne samochody koniecznie wymaga do nienagannego działania sprawnych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Tychowie zadbać o filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Tychowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Tychowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Tychowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Tychowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Tychowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Tychowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Tychowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Tychowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Tychowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Tychowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer