Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Urzędów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Urzędowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardowym rozwiązaniem w autach Jaguar z silnikiem na olej napędowy, jednakowoż element ten dotykają usterki, w czym może pomóc mycie katalizatorów w warsztacie pod Urzędowem. Auta znanej firmy Jaguar mogą się pochwalić pierwszorzędnymi mechanizmami pracy w temacie ograniczenia zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Urzędów jest jednym z centrów, które napotykają kłopot w związku, z dużą zawartością zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Urzędowa, czemu słynna firma Jaguar usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry DPF zbudowane są z ceramiki, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem firmę pod Urzędowem. Dobranie fachowego warsztatu mechaniki w Urzędowie specjalizującego się w autach Jaguar może być trudne, a także jest mozolne. Aby zabezpieczyć się od komplikacji w pracy samochodu Jaguar, należy okazjonalnie wyczyścić katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Urzędowa. Jaguar to osobówki, jakie są popularne na terenie całego kraju, jednakże borykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Zachowanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych spalin, dozwolonych przez normę EURO 6, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Ponieważ Jaguar, tak jak każda inna marka potrzebuje do właściwego działania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy, żeby w Urzędowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR czy płukanie katalizatorów dla pojazdów marki Jaguar, można znaleźć w panelu bocznym, czy w pracowni warsztatu w Urzędowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Urzędowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Urzędowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Urzędowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Urzędowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Urzędowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Urzędowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Urzędowie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Urzędowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Urzędowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Urzędowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer