Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Wąchock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Wąchocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach Jaguar z silnikiem samozapłonowym, jednak komponent ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie naprawa katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Wąchockiem. Wąchock należy do centrów, jakie napotykają problem mający związek, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Wąchocka, czemu znany producent Jaguar próbuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Uzyskanie osiągów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO 4, wymaga przygotowanego katalizatora samochodowego. Jaguar to samochody, które są znane na terenie całej Polski, jednakże borykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Katalizatory SCR pracują w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Auta ze stajni Jaguar szczycą się kapitalnymi możliwościami w sferze zmniejszania poziomu produkcji cząstek stałych. Słynnemu producentowi Jaguar nie udałoby się utrzymanie wymaganych górnych pułapów poziomu emisji gazów wydechowych, bez wykorzystania katalizatorów. Na ogół sprawcą zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej marki Jaguar, staje się inne uszkodzenie, na przykład: niewłaściwa praca sterownika silnika. Cennik regenerowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Jaguar dla Wąchocka widnieje w dolnej części strony, należy wyszukać w tamtym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Gdyż Jaguar, zupełnie jak inne maszyny wymaga do sprawnego funkcjonowania działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto wspomnieć, by w Wąchocku zwrócić uwagę na filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Wąchocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Wąchocku 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Wąchocku 320
Mycie katalizatora Jaguar w Wąchocku 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Wąchocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Wąchocku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Wąchocku 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Wąchocku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Wąchocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Wąchocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer