Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Wasilków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Wasilkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wasilkowie wystąpiła szansa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Jaguar z racji bytności warsztatu samochodowego z Wasilkowa. Często źródłem przytkanego DPF-a, znanego koncernu Jaguar, zdarza się inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Prócz atrakcji turystycznych pod Wasilkowem odnaleźć można pracownie, trudniące się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych Jaguar. Wasilków jest jednym z ośrodków, które mają kłopot bezpośrednio związany, z ilością zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Wasilkowa, czemu koncern Jaguar stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF/FAP. Duża część aut w Wasilkowie to auta z silnikiem TDCI mające zamontowany DPF, który potrzebuje naprawy. Jaguar to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na terenie całego świata, niemniej jednak walczą z trudnościami z katalizatorami SCR. Pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Jaguar znamionują się znakomitymi rozwiązaniami w sprawie redukowania zawartości emitowanych cząstek stałych. Słynnej marce Jaguar nie byłoby możliwe wytwarzanie niezbędnych wartości produkcji gazów wydechowych, bez montażu filtrów DPF/FAP. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który zajmuje się Jaguar w Wasilkowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów czy regeneracja katalizatorów dla pojazdów marki Jaguar, odszukać można w panelu po prawej, czy u mechanika w Wasilkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Wasilkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Wasilkowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Wasilkowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Wasilkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Wasilkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Wasilkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Wasilkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Wasilkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Wasilkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Wasilkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Wasilkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Wasilkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wasilków Jakimy Kościelna WAS01ML 53.206322/23.207470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer