Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Wolbórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Wolborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wolbórz odznacza się obecnością mechanika zajmującego się naprawianiem filtrów do pojazdów spod znaku Jaguar. Wolbórz jest jednym z centrów, jakie dotyka problem powiązany, z dużą zawartością procentową smogu w atmosferze, czemu marka Jaguar stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów FAP. Odnalezienie wykwalifikowanego zakładu w Wolborzu celującego w samochodach Jaguar może być trudne, i jest mozolne. FAP-y wykonują pracę w niewiarygodnie obciążonym środowisku, czyli w układzie wydechowym, w wyniku czego dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Wolborzem znaleźć można pracownie, parające się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar. By uchronić się przed dużą ilością trudności z eksploatacją pojazdu Jaguar, wypada czasami wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę w pracowni pod Wolborza. Katalizatory samochodowe stworzone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym warsztat z Wolborza. Sporo pojazdów w Wolborzu to samochody z silnikiem na ropę wyposażone w filtr FAP, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Odnowienie wydolności części filtrów FAP w Wolborzu dla aut producenta Jaguar jest możliwe, albowiem nowa metoda regeneracji dotarła do Wolborza. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF albo płukanie katalizatorów dla samochodów Jaguar, można znaleźć w panelu bocznym, albo w laboratorium w Wolborzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Wolborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Wolborzu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Wolborzu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Wolborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Wolborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Wolborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Wolborzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Wolborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Wolborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Wolborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Wolborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Wolborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wolbórz Pole pod Polichnem Andrzeja Frycza Modrzewskiego POP-WOB2 51.498138/19.832390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer