Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Wrząsowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Wrząsowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardem w samochodach osobowych Jaguar z silnikiem napędzanym ropą, ale część ta psuje się, czemu podołać może naprawa filtrów DPF w pracowni pod Wrząsowicami. Filtry FAP działają w nadzwyczaj obciążonych warunkach pracy , to jest w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że następuje spadek możliwości części. Jaguar to osobowe i ciężarowe diesle, które są słynne na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się z bolączkami z katalizatorami. Wrząsowice należy do miast, które biją na alarm mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu firma Jaguar dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory SCR składają się z ceramiki, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat z Wrząsowic. Generowanie osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 6, potrzebuje działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Wiele aut w Wrząsowicach to pojazdy z turbodoładowaniem posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który dopomina się mycia. Odnalezienie odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Wrząsowicach wyprofilowanego w samochodach osobowych Jaguar może być niełatwe, a także jest mozolne. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów lub regeneracja FAP dla samochodów Jaguar, zlokalizować można po prawej stronie, lub w pracowni warsztatu w Wrząsowicach. Lista cen mycia filtrów DPF dedykowanych do Jaguar dla Wrząsowic zamieściliśmy pod zdjęciem, trzeba porównać na tamtej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Wrząsowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Wrząsowicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Wrząsowicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Wrząsowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Wrząsowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Wrząsowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Wrząsowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Wrząsowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Wrząsowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Wrząsowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Wrząsowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Wrząsowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wrząsowice Wrzosowa WRC067 49.969589/19.946329 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer