Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Wysoka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Wysokiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wysoka odznacza się obecnością laboratorium warsztatu zajmującego się oczyszczaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych z symbolem Jaguar. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Wysoką odnaleźć można pracownie, trudniące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Jaguar. Zwykłą usterką, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Jaguar, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Katalizatory złożone są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, polecamy współpracę z Wysoką. Filtry DPF pracują w niewiarygodnie ciężkich warunkach pracy, czyli w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku wyników urządzenia. Wysoka jest jednym z miast, jakie dotyka problem w związku, z dużym procentem cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Jaguar stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Duża część pojazdów w Wysokiej to pojazdy z silnikiem Di-D posiadające katalizator, który nie może obejść się bez płukania. Samochody z symbolem Jaguar mogą się pochwalić bezkonkurencyjnymi patentami w dziedzinie zredukowania zawartości produkowanych cząstek stałych. Usługi takie jak naprawa DPF FAP jak również regeneracja katalizatorów SCR dla aut Jaguar, można znaleźć w panelu po prawej, jak również w laboratorium w Wysokiej. Wybierz swój zakład, który pomoże z Jaguar w Wysokiej, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Wysokiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Wysokiej 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Wysokiej 320
Mycie katalizatora Jaguar w Wysokiej 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Wysokiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Wysokiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Wysokiej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Wysokiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Wysokiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Wysokiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Wysokiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Wysokiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wysoka Powstańców Wielkopolskich WSK01A 53.181671/17.079929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer