Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Zagrody

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Zagrodach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zagrody znane jest z laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Jaguar. Katalizatory działają w nieprzeciętnie zanieczyszczonych warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, przez co po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Wiele samochodów osobowych w Zagrodach to samochody z silnikiem CDTi mające zainstalowany FAP, który musi się oddawać do mycia. Zagrody należy do miast, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych w miejskim powietrzu Zagrodów, czemu producent Jaguar usiłuje, zapobiegać, z pomocą katalizatorów samochodowych. Żeby uchronić się od komplikacji przy prowadzeniu samochodu Jaguar, przydaje się okresami przedmuchać FAP, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Zagrodów. Osiągnięcie limitów ilości produkowanych spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 5, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Słynnej korporacji Jaguar nie powiodłoby się wyprodukowanie wymaganych pułapów zawartości produkowanych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Samochody spod znaku Jaguar szczycą się wybitnymi możliwościami w zakresie zmniejszenia emisji gazów spalinowych. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF jak również regeneracja FAP dla aut producenta Jaguar, można znaleźć po prawej stronie, jak również w warsztacie samochodowym w Zagrodach. Przywrócenie kondycji składowych filtrów cząstek stałych DPF w Zagrodach dla samochodów Jaguar jest możliwe, dlatego, że technologia regeneracji wodnej trafiła do Zagrodów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Zagrodach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Zagrodach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Zagrodach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Zagrodach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Zagrodach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Zagrodach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Zagrodach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Zagrodach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Zagrodach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Zagrodach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Zagrodach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Zagrodach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zagrody Szewska ZGS01G 50.828129/20.527510 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer