Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Zalesie Górne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Zalesiu Górnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zalesiu Górnym wystąpiła szansa regenerowania filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar z racji bytności warsztatu samochodowego z Zalesia Górnego. Z reguły podłożem uszkodzenia DPF-a, firmy Jaguar, bywa inne uszkodzenie, dla przykładu: niewłaściwa praca sterownika silnika. By uniknąć utrudnień w użytkowaniu pojazdu Jaguar, należy od czasu do czasu wyczyścić filtr DPF, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Zalesia Górnego. Zalesie Górne należy do ośrodków, które mają kłopot związany, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu marka Jaguar próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Jaguar to samochody, jakie cieszą się renomą na terenie całego kraju, ale borykają się z problemami z filtrami DPF. Filtry FAP trudnią się pracą w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach, a mianowicie w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Oprócz rozrywek dla turystów w Zalesiu Górnym zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się regeneracją FAP do pojazdów Jaguar. Sporo pojazdów osobowych w Zalesiu Górnym to samochody z silnikiem CRD posiadające zamontowany katalizator, który potrzebuje mycia. Lista cen regenerowania filtrów FAP dedykowanych do Jaguar dla Zalesia Górnego zamieściliśmy w dolnej części strony, należy porównać na tej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie naprawy DPF FAP. Zregenerowanie kondycji części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Zalesiu Górnym dla pojazdów marki Jaguar jest łatwe, gdyż technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Zalesia Górnego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Zalesiu Górnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Zalesiu Górnym 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Zalesiu Górnym 320
Mycie katalizatora Jaguar w Zalesiu Górnym 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Zalesiu Górnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Zalesiu Górnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Zalesiu Górnym 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Zalesiu Górnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Zalesiu Górnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Zalesiu Górnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Zalesiu Górnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Zalesiu Górnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zalesie Górne Pionierów POP-ZGN1 52.027920/21.030279 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer