Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Żelistrzewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Żelistrzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, ale część ta psuje się, czemu podołać może naprawa filtrów FAP w laboratorium pod Żelistrzewem. Żelistrzewo należy do miast, które spotyka problem powiązany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny producent Jaguar stara się, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. Pojazdy z symbolem Jaguar szczycą się pierwszorzędnymi możliwościami w kwestii ograniczenia zawartości produkowanych gazów spalinowych. Aby uchronić się od przykrości przy prowadzeniu pojazdu Jaguar, potrzeba okazjonalnie przeczyścić filtr DPF, jest to dostępne w pracowni pod Żelistrzewa. Jaguar to diesle, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, ale stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. FAP-y funkcjonują w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że następuje spadek możliwości części. Znanej korporacji Jaguar niemożliwe byłoby zdobycie koniecznych maksymalnych wyników produkcji gazów spalinowych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Sporo pojazdów osobowych w Żelistrzewie to samochody z silnikiem TDCI mające zainstalowany filtr DPF FAP, który wymaga mycia. Przywrócenie skuteczności elementów filtrów FAP w Żelistrzewie dla pojazdów marki Jaguar jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Żelistrzewa. Tabela z cenami mycia filtrów cząstek stałych FAP marki Jaguar dla Żelistrzewa można znaleźć na dole, należy przeglądnąć w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Żelistrzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Żelistrzewie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Żelistrzewie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Żelistrzewie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Żelistrzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Żelistrzewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Żelistrzewie 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Żelistrzewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Żelistrzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Żelistrzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Żelistrzewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Żelistrzewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żelistrzewo Polna ZLI01F 54.675442/18.411381 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer