Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Żmigród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Żmigrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standard w pojazdach osobowych Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, jednak część tą dotykają usterki, ale może w tym pomóc płukanie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Żmigrodem. Filtry DPF operują w bardzo zanieczyszczonych warunkach, a więc w wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje utrata właściwości części. Zdobycie limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, potrzebuje niezawodnego DPF-a. Najczęściej w przypadku przyczyną zatkanego filtra FAP, firmy Jaguar, bywa inny mankament, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania. Korporacji Jaguar nie udałoby się uzyskanie potrzebnych maksymalnych wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów DPF. Cały szereg samochodów osobowych w Żmigrodzie to samochody z silnikiem HDI posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do płukania. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Jaguar chlubią się nieprzeciętnymi narzędziami w dziedzinie zmniejszenia produkcji spalin. By unikać kłopotów w pracy samochodu Jaguar, potrzeba czasami przepłukać filtr cząstek stałych, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Żmigrodu. Lista cen mycia katalizatorów dedykowanych do Jaguar dla Żmigrodu zamieściliśmy pod zdjęciem, da się wyszukać w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie regeneracji FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Jaguar, można odszukać w panelu bocznym, a także w warsztacie mechaniki samochodowej w Żmigrodzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Żmigrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Żmigrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Żmigrodzie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Żmigrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Żmigrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Żmigrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Żmigrodzie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Żmigrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Żmigrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Żmigrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Żmigrodzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Żmigrodzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żmigród Świętego Jana Pawła II POP-ZMI4 51.473351/16.908649 Wyszukaj
Żmigród Wrocławska ZMG460 51.469879/16.907141 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer