Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Żychlin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Żychlinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardem w autach Jaguar z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek część ta psuje się, w czym poradzić może naprawa katalizatorów w pracowni pod Żychlinem. Filtry cząstek stałych chodzą w wyjątkowo brudnych warunkach pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co wywołuje, że następuje utrata osiągów podzespołu. Marce Jaguar nie powiodłoby się wytwarzanie oczekiwanych górnych osiągów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Diesle znanego koncernu Jaguar szczycą się wybitnymi układami w sferze zmniejszania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Żychlin jest jednym z miast, które napotykają kłopot związany, z zawartością cząstek stałych w powietrzu Żychlina, czemu firma Jaguar usiłuje, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. By ustrzec się od trudności z użytkowaniem samochodu Jaguar, należy co pewien czas przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje u mechanika pod Żychlina. Jaguar to pojazdy, które są uznane na całym świecie, ale biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Cały szereg pojazdów osobowych w Żychlinie to pojazdy z silnikiem CDI posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Gdyż Jaguar, równorzędnie jak każda inna marka domaga się do sprawnego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Żychlinie zadbać o filtr cząstek stałych DPF FAP. Znajdź swój warsztat, który jest specjalistą od Jaguar w Żychlinie, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Żychlinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Żychlinie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Żychlinie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Żychlinie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Żychlinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Żychlinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Żychlinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Żychlinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Żychlinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Żychlinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Żychlinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Żychlinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żychlin Osiedle Wyzwolenia Stefana Żeromskiego ZYC02N 52.238319/19.627331 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer