Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Janów Lubelski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Janowie Lubelskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Janów Lubelski – miasto z terenu województwa lubelskiego, tworzące powiat janowski. Mieszka tu 12 110 mieszkańców.

Przez miasto przebiegają drogi krajowe nr 19 (KuźnicaBiałystokSiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartówLublinKraśnik – Janów Lubelski – NiskoSokołów Małopolski – Rzeszów – Dukla – Barwinek) oraz nr 74 (Walichnowy – WieluńBełchatówPiotrków TrybunalskiSulejów – Żarnów – Kielce – Łagów – OpatówAnnopol – Kraśnik – Janów Lubelski – Frampol – Gorajec – SzczebrzeszynZamośćHrubieszów – Zosin). Janów Lubelski leży w odległości 50 km od Sandomierza, 70 km od Lublina i 90 km od Rzeszowa.

Słynny w powiecie, janowski serwis samochodowy, obsługuje klientów z całego województwa i nie tylko, a to za sprawą współpracy z firmą kurierską. Wielu klientów przekonuje się coraz bardziej do takich rozwiązań, klient bez wychodzenia z domu może naprawić filtr cząstek stałych lub wyczyścić filtr DPF. Jednego dnia kurier odbiera od klienta filtr DPF lub katalizator, następnie w pracowni poddany zostaje oględzinom i odpowiedniemu procesowi, a już kolejnego dnia wraca do klienta, który może montować go w swoim samochodzie. Elementy te zamontowane w układzie wydechowym pojazdów z silnikiem diesla mają za zadanie ograniczyć emisję wydzielanych spalin. Zadaniem katalizatora jest dopalanie szkodliwych substancji zawartych w spalinach, natomiast filtr DPF/FAP wyłapuje cząstki stałe, pyły zawarte w spalinach. Spaliny powstałe przy spalaniu oleju napędowego najpierw trafiają do katalizatora, a następnie do filtra DPF.

Cennik usług takich jak regeneracja filtra czy mycie filtra DPF/FAP dla miasta Janów Lubelski podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Janowie Lubelskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Janowie Lubelskim 320
Regeneracja filtra FAP w Janowie Lubelskim 320
Mycie katalizatora w Janowie Lubelskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Janowie Lubelskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Janowie Lubelskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Janowie Lubelskim 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Janowie Lubelskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Janowie Lubelskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Janowie Lubelskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Janowie Lubelskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Janowa Lubelskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Janowa Lubelskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Janów Lubelski Ulanowska JLU701 50.705921/22.405790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer