Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaraczewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Jaraczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jaraczewo – miasto z terenu województwa wielkopolskiego, powiatu jarocińskiego, położone w odległości 10 km od Jarocina, 45 km od Ostrowa i 70 km od Poznania. Mieszka tu 1486 mieszkańców.

Prawa miejskie otrzymało w 1519 roku, które następnie zostały odebrane w 1934 roku, ponowne ich nadanie miało miejsce dopiero w 2016 roku.

Przez Jaraczewo biegnie droga krajowa nr 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszew – Kalisz – SieradzŁask – Piotrków Trybunalski – SulejówOpoczno – Radom – ZwoleńPuławyPiaskiChełm – Dorohusk).

Miasto zaprasza do skorzystania z usług zwłaszcza tych najlepiej rozwiniętych z branży motoryzacyjnej, wielu mieszkańców gminy, ale też i powiatu to właśnie w Jaraczewie naprawia swoje samochody. Profesjonalna pracownia regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów oferuje szeroką gamę usług z zakresu odzyskiwania sprawności tych elementów. Dedykowane maszyny z pomocą dodatków chemicznych, wysokiego ciśnienia i wody dokładnie oczyszczają filtr DPF/FAP czy katalizator z nagarów zalegających na ich ściankach. Tylko autoryzowany serwis regeneracji i nowoczesna technologia pozwolą na skuteczne odzyskanie sprawności katalizatora i filtra cząstek stałych, tak aby kierowca mógł cieszyć się prawidłową jazdą przez kolejnych 200 tys. km. Cennik usług czyszczenia i regeneracji dla miasta Jaraczewo podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Jaraczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Jaraczewie 320
Regeneracja filtra FAP w Jaraczewie 320
Mycie katalizatora w Jaraczewie 320
Płukanie katalizatora SCR w Jaraczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Jaraczewie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Jaraczewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Jaraczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Jaraczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Jaraczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Jaraczewie i wygodnie wyślij filtr DPF z Jaraczewa do regeneracji i czyszczenia

Z Jaraczewa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jaraczewo Kolejowa JRO01N 51.964920/17.295589 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer