Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Jawor

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Jaworze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jawor jest miastem, którego położenia na mapach należy szukać w granicach województwa dolnośląskiego. Bardzo interesujący jest fakt, że ślady pierwszego osadnictwa na tych terenach, pochodzą sprzed 7000 lat, co oznacza, że historia Słowian jest starsza, niż jakakolwiek największa religia monoteistyczna na świecie. Inną ciekawostką jest to, że nie zachował się akt lokacji miasta, a co za tym idzie, nie wiadomo kiedy dokładnie miasto Jawor zostało uznane za miasto, a jego powstanie owiane jest tajemnicą.

Na pewno wiadomo jednak, że od 1274 roku był stolicą Księstwa Jaworskiego, więc jego historia liczy sobie minimum 740 lat. W czasie wojen husyckich, najazdy z Czech regularnie pustoszyły miasto, jednak od XVI wieku rozpoczął się okres świetności miasta, a do Jaworu zjeżdżano na sejmiki szlacheckie z pobliskich miast. Obecnie Jawor jest niewielką spokojną miejscowości z dużą ilością zabytków i dobrymi połączeniami zarówno drogowymi, jak i kolejowymi. Przez miasto przebiegają drogi krajowe i wojewódzkie, DK nr 3 (Szczecin – Jakuszyce) oraz DW363 i DW374 (Bolesławiec – Drogomiłowice) oraz (JaworŚwiebodzice).


Taka lokalizacja sprzyja rozwojowi logistyki i regularnemu przepływowi ludzi i towarów, a to z kolei sprawia, że niezbędna jest mechanika pojazdowa zapewniająca odpowiednie zaplecze dla transportu. Stąd też zakłady zajmujące się naprawą i czyszczeniem filtrów cząstek stałych i katalizatorów, cieszą się w Jaworze niegasnącą popularnością. Poniżej zebraliśmy tabelę jaworskich cen za czyszczenie DPF i regenerację katalizatorów.

Naprawiony filtr DPF w Jaworze
Naprawiony filtr DPF w Jaworze

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Jaworze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Jaworze 320
Regeneracja filtra FAP w Jaworze 320
Mycie katalizatora w Jaworze 320
Płukanie katalizatora SCR w Jaworze 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Jaworze 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Jaworze 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Jaworze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Jaworze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Jaworze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Jaworze i wygodnie wyślij filtr DPF z Jawora do regeneracji i czyszczenia

Z Jawora filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jawor Osiedle Robotnicze Armii Krajowej JWR983 51.049438/16.199249 Wyszukaj
Jawor Przechodnia JWR01N 51.050362/16.189390 Wyszukaj
Jawor Osiedle Przyrzecze Władysława Sikorskiego JWR02N 51.062580/16.181141 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer