Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Jedlicze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Jedliczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Jedlicze to położone w województwie podkarpackim miasteczko, które znaleźć można nad rzeką Jasiołką. Jedlicze leżą w powiecie krośnieńskim i liczą sobie obecnie nieco ponad 5750 mieszkańców. Prawa miejskie nadano Jedliczom w 1768 roku, natomiast powstanie osady, która dała podwaliny pod Jedlicze, datuje się na XV wiek. Nazwa Jedlicze najprawdopodobniej pochodzi od starosłowiańskiej nazwy jodły, co sugeruje, że osada położona była głęboko w lesie.

W Jedliczu na szczególne zainteresowanie zasługuje kilka obiektów, w tym między innymi Pałac Stawiarskich (i cały kompleks parkowo-pałacowy), czy na przykład neogotycki kościół z początku XX wieku. Przez Jedlicze biegnie droga krajowa numer 28 (Zator – Wadowice – Rabka – LimanowaNowy SączGorliceJasłoKrosnoSanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka), co pozwala na wygodną i łatwą komunikację z pobliskimi większymi miastami.

Istotną informacją, zwłaszcza dla mieszkańców okolicznych wsi i miast jest fakt, że w związku z dobrze rozwiniętym przemysłem w Jedliczu (za przykład może posłużyć rafineria) nie brakuje w Jedliczu zakładów zajmujących się nawet specjalistycznymi usługami związanymi z naprawą i regeneracją elementów wchodzących w skład samochodów z silnikiem diesla. Poniżej zebraliśmy najniższe ceny z Jedlicza, za naprawę, czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Jedliczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Jedliczu 320
Regeneracja filtra FAP w Jedliczu 320
Mycie katalizatora w Jedliczu 320
Płukanie katalizatora SCR w Jedliczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Jedliczu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Jedliczu 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Jedliczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Jedliczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Jedliczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer