Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Jedlina-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Jedlinie-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Jedlina-Zdrój to położone w województwie dolnośląskim miasto uzdrowiskowe, którego szukać należy w powiecie wałbrzyskim w pobliżu granicy polsko-czeskiej. Istnienie Jedliny-Zroju jeszcze w XIII wieku poświadczają liczne dokumenty zachowane z tamtego okresu. Jednak prawami miejskimi Jedlina-Zdrój pochwalić się może dopiero od 1768 roku.

Ponieważ położenie Jedliny-Zdroju zapewnia jej ochronę przed ostrym wiatrem górskim, miasto Jedlina-Zdrój z uzdrowiskowym źródłem i słynnymi kuracjami "Szwajcarki" stało się jednym z najbardziej znanych miast Śląska i w efekcie najchętniej wybieranym na Śląsku kurortem, świetność przeżywało pod koniec XIX i na początku XX wieku. Oczywiście w Jedlinie-Zdroju nie brakuje zabytków, a wśród pereł wymienić można cały zespół uzdrowiskowo-parkowy, kościoły, dworce kolejowe, domy mieszkalne, wille i pałace. Obecnie w Jedlinie-Zdroju funkcjonuje znana w całej Zachodniej Europie klinika leczenia chorób pulmonologicznych.

Dojazd do jedliny-zdroju zapewniają dobre połączenia drogami wojewódzkimi numer 380 (Unisław Śląski – GłuszycaJedlina-Zdrój), 381 (Wałbrzych – Jedlina-Zdrój – Nowa RudaKłodzko) oraz 383 (Jedlina-Zdrój – Walim – Dzierżoniów). Odpowiedni dojazd, atrakcje turystyczne, bliskość granicy oraz uzdrowiskowe źródła zapewniają Jedlinie-Zdrojowi stały przepływ podróżnych i samochodów. Dla wszystkich, którzy zatrzymali się w Jedlinie-Zdroju nie z racji ochoty na wypoczynek tylko ze względu na uszkodzenie filtra cząstek stałych czy katalizatora, mamy dobre wieści, a mianowicie z Jedliny-Zdroju można do regeneracji i czyszczenia wysłać filtr cząstek stałych DPF FAP i katalizator. Ceny z Jedliny-Zdroju są podane poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Jedlinie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Jedlinie-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP w Jedlinie-Zdroju 320
Mycie katalizatora w Jedlinie-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR w Jedlinie-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Jedlinie-Zdroju 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Jedlinie-Zdroju 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Jedlinie-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Jedlinie-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Jedlinie-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Jedlinie-Zdroju i wygodnie wyślij filtr DPF z Jedliny-Zdroju do regeneracji i czyszczenia

Z Jedliny-Zdroju filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jedlina-Zdrój Gliniczka Piastowska JZR01A 50.721970/16.349291 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer