Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Jelcz-Laskowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Jelczu-Laskowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jelcz-Laskowice to leżące w województwie dolnośląskim miasto, które znaleźć można w granicach powiatu oławskiego. Miejscowość powstała z połączenia dwóch miejscowości Jelcza i Laskowic, który to akt łączenia sformalizowany został 1 stycznia 1987 roku. Oczywiście historia miejscowości, które złożyły się na powstanie Jelcza-Laskowic jest znacznie dłuższa a pierwsze informacje na temat istnienia na przykład Jelcza (pod zlatynizowaną nazwą Gelsch) pochodzą jeszcze z 1279 roku.

Przez Jelcz-Laskowice przebiegają takie ważne drogi jak:

Współczesna historia miasta nacechowana jest grabieżami w okresie wojny i w czasie powojennym, jednak nie przeszkodziło to w najmniejszym stopniu dźwignąć się miastu z kolan. Mimo że, rozszabrowana przez sowietów fabryka, produkcję samochodów i autobusów rozpoczęła dopiero kilka lat po jej przejęciu jej przez Polaków, nic nie stanęło jej na drodze, by rozpocząć współpracę z francuskimi i czechosłowackimi firmami i stać się jednym z większych w Europie i największym w kraju producentem autobusów i samochodów ciężarowych o dużej ładowności.

Warto tu też zaznaczyć, że przyczyną, dla której nie spotkamy już nowych Jelczy na polskich drogach, jest fakt, że dieslowskim silnikom napędzającym Jelcze nie udało się spełnić norm emisji spalin EURO, a przez to produkty nie mogły opuszczać linii produkcyjnej i trafiać na rynek. Jelcza po upadku błyskawicznie przejął niemiecki MANN, którego filtry DPF FAP i katalizatory pozwoliły na osiągnięcie wymaganego pułapu emisji spalin. Poniżej w tabeli zebraliśmy najniższe w Jelczu-Laskowicach ceny regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF FAP oraz katalizatorów.

Filtr FAP przygotowany do procesu płukania w Jelczu-Laskowicach.

Filtr FAP na stole w pracowni regeneracji, przygotowany do płukania.
Płukanie filtra FAP Jelcz-Laskowice

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Jelczu-Laskowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Jelczu-Laskowicach 320
Regeneracja filtra FAP w Jelczu-Laskowicach 320
Mycie katalizatora w Jelczu-Laskowicach 320
Płukanie katalizatora SCR w Jelczu-Laskowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Jelczu-Laskowicach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Jelczu-Laskowicach 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Jelczu-Laskowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Jelczu-Laskowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Jelczu-Laskowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Jelczu-Laskowicach i wygodnie wyślij filtr DPF z Jelcza-Laskowic do regeneracji i czyszczenia

Z Jelcza-Laskowic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jelcz-Laskowice Osiedle Metalowców Chabrowa JLS01A 51.035679/17.340260 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer