Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jelcz, Czaplinek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jelcz w Czaplinku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Jelcz z silnikiem samozapłonowym, choć część tę dotykają usterki, w czym może pomóc mycie katalizatorów u mechanika pod Czaplinkiem. Katalizatory SCR utworzone są z ceramicznego wkładu, i osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zalecamy warsztat z Czaplinka. Ażeby zabezpieczyć się od problemów w użytkowaniu samochodu Jelcz, należy niekiedy przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Czaplinka. Na ogół przyczyną przytkanego filtra FAP, spod znaku Jelcz, zdarza się inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Jelcz to diesle, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, niemniej jednak walczą z kwestią z katalizatorami SCR. Marce Jelcz nie udałoby się utrzymanie potrzebnych do spełnienia limitów ilości produkowanych cząstek stałych, bez montowania katalizatorów. Czaplinek jest jednym z miast, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny producent Jelcz stara się, przeciwdziałać, za pomocą katalizatorów samochodowych. Osiągnięcie maksymalnych limitów ilości emitowanych cząstek stałych, zgodnych z emisji spalin EURO, wymaga działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Zlokalizuj swojego mechanika, który pomoże z Jelcz w Czaplinku, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Dlatego że Jelcz, podobnie jak inne samochody wymaga do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Czaplinku zaopiekować się elementem, jakim jest FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jelcz w Czaplinku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jelcz w Czaplinku 320
Regeneracja filtra FAP Jelcz w Czaplinku 320
Mycie katalizatora Jelcz w Czaplinku 320
Płukanie katalizatora SCR Jelcz w Czaplinku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jelcz w Czaplinku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jelcz w Czaplinku 1490
Wycinanie filtra FAP Jelcz, usuwanie filtra FAP Jelcz w Czaplinku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jelcz w Czaplinku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jelcz w Czaplinku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czaplinku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jelcz

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jelcz w Czaplinku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czaplinek Osiedle Wieszczów Leśników CZI01N 53.561001/16.233179 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer