Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jelcz, Idzikowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jelcz w Idzikowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Idzikowicach znajduje się opcja odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Jelcz z przyczyny funkcjonowania laboratorium warsztatu z Idzikowic. Częstą niedoskonałością, dotykającą auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Jelcz, głównie, mające silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Odnalezienie właściwego warsztatu samochodowego w Idzikowicach przodującego w autach Jelcz może być niełatwe, jak również jest żmudne. Nagminnie źródłem zdławionego filtra cząstek stałych FAP, ze stajni Jelcz, jest inna wada, np. Niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Ażeby uniknąć utrudnień z pracą samochodu Jelcz, przydaje się czasem przedmuchać FAP, usługa jest świadczona w warsztacie pod Idzikowic. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Jelcz cieszą się nieprzeciętnymi aparaturami w zagadnieniu obniżania emisji zanieczyszczeń. Korporacji Jelcz nie udałoby się generowanie wymaganych do zrealizowania górnych limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez montowania katalizatorów samochodowych. Idzikowice należy do miast, jakie mają problem mający związek, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany koncern Jelcz usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR czy płukanie katalizatorów dla aut Jelcz, można znaleźć na naszej stronie internetowej, czy w pracowni warsztatu w Idzikowicach. Odtworzenie możliwości części filtrów DPF/FAP w Idzikowicach dla samochodów marki Jelcz jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała dotrzeć do Idzikowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jelcz w Idzikowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jelcz w Idzikowicach 320
Regeneracja filtra FAP Jelcz w Idzikowicach 320
Mycie katalizatora Jelcz w Idzikowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jelcz w Idzikowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jelcz w Idzikowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jelcz w Idzikowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Jelcz, usuwanie filtra DPF Jelcz w Idzikowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jelcz w Idzikowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jelcz w Idzikowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Idzikowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jelcz

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jelcz w Idzikowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Idzikowice Idzikowice 24C POP-IDZ1 51.450909/20.347200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer