Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kalisz Pomorski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kaliszu Pomorskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Kalisz Pomorski – miasto z terenu powiatu drawskiego, województwa zachodniopomorskiego, położone w odległości 70 km od Piły i 100 km od Szczecina. Mieszka tu 4110 mieszkańców.

Badania archeologiczne prowadzone na tych terenach dowodzą, że osadnictwo istniało tu już w epoce brązu, pierwsza osada o charakterze rybacko-rolniczym istniała tu w XIII wieku. Lokacja miasta nastąpiła w 1303 roku, natomiast obecna nazwa miasta obowiązuje od 1946 roku.

Miasto jest regionalnym ośrodkiem usługowym, handlowym oraz przemysłowym, największe zakłady pracy to wytwórnia styropianu, piekarnia, zakład przemysłu drzewnego oraz przedsiębiorstwo produkujące meble tapicerowane.

Przez Kalisz Pomorski przebiegają takie ważne drogi jak: krajowa numer 10 Lubieszyn – Szczecin – Stargard SzczecińskiWałcz – Piła – Pawłówek – Białe Błota – Wypaleniska – Przyłubie – Toruń – LipnoSierpcDrobinPłońsk, wojewódzka numer 175 Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski – Choszczno.

 Tymi drogami docierają do miasta kierowcy diesli korzystający z usług autoryzowanego serwisu regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Kompleksowa obsługa tych elementów pozwala na przywrócenie pełnej sprawności tych elementów, które jak każda część naszego samochodu z czasem wymaga naszej uwagi. Cena nowego elementu to spory wydatek dla kierowcy stąd coraz więcej klientów decyduje się na korzystanie z usług profesjonalistów z zakresu regeneracji, takie zabiegi są również polecane przez producentów. Cennik usług dla miasta Kalisz Pomorski podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kaliszu Pomorskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kaliszu Pomorskim 320
Regeneracja filtra FAP w Kaliszu Pomorskim 320
Mycie katalizatora w Kaliszu Pomorskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Kaliszu Pomorskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kaliszu Pomorskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kaliszu Pomorskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Kaliszu Pomorskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Kaliszu Pomorskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kaliszu Pomorskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kaliszu Pomorskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Kalisza Pomorskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Kalisza Pomorskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kalisz Pomorski Dworcowa KPM01E 51.725052/18.020430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer