Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kałuszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kałuszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Kałuszyn to położone w powiecie mińskim miasteczko, którego szukać należy na mapach w województwie mazowieckim. Pierwsze wzmianki na temat istnienia Kałuszyna pochodzą z 1662 roku i wiadomo na pewno, że już wtedy osada istniała jakiś czas. Prawa miejskie nadano Kałuszynowi w 1718 roku za sprawą starań rodziny Opackich. Miasto Kałuszyn brało czynny udział w zrywach niepodległościowych, a pod Kałuszynem stoczono 3 bitwy, z czego jedną wygrano. Obecnie w Kałuszynie mieszka około 2900 mieszkańców, natomiast przed I wojną światową mieszkańców Kałuszyna było w mieście niemal 10 tysięcy, z czego walną większość (ponad 80%) stanowiła ludność żydowska. W okresie II wojny światowej liczba ludności miasta zmniejszyła się o liczbę ludności wyznania mojżeszowego.

Wśród zabytków, jakie można znaleźć na terenie miasta, nie można nie wymienić takich zabytków, jak klasycystyczny ratusz, kościół, koszary królewskie i nowy cmentarz żydowski. Przez miasto biegnie droga krajowa numer 2 (Warszawa – SiedlceTerespol), która nieopodal, w Mińsku Mazowieckim, krzyżuje się z drogą krajową numer 50 (CiechanówPłońskWyszogródSochaczewMszczonówGrójecGóra Kalwaria – Kołbiel – Mińsk MazowieckiŁochówOstrów Mazowiecka). Ponieważ dzięki tym trasom nie brakuje w Kałuszynie pracy dla mechaników samochodowych zajmujących się regeneracją filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów. Poniżej zebraliśmy z Kałuszyna ceny za usługi czyszczenia i naprawy DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kałuszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kałuszynie 320
Regeneracja filtra FAP w Kałuszynie 320
Mycie katalizatora w Kałuszynie 320
Płukanie katalizatora SCR w Kałuszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kałuszynie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kałuszynie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Kałuszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Kałuszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kałuszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kałuszynie i wygodnie wyślij filtr DPF z Kałuszyna do regeneracji i czyszczenia

Z Kałuszyna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kałuszyn Trzcianka Warszawska KLN01N 52.210571/21.821140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer