Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Kamaz, Cząstków Polski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Kamaz w Cząstkowie Polskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Cząstkowie Polskim wystąpiła sposobność naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów Kamaz z przyczyny funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Cząstkowa Polskiego. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Cząstkowem Polskim znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Kamaz. Aby zabezpieczyć się od komplikacji z użytkowaniem samochodu Kamaz, przydaje się czasami czyścić katalizator SCR, jest to dostępne w pracowni pod Cząstkowa Polskiego. Kamaz to osobówki, które są znane na całym świecie, niemniej jednak zmagają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Znanemu producentowi Kamaz nie udało się zachowanie żądanych przez normy limitów zawartości emitowanych spalin, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Najczęściej w przypadku przyczyną uszkodzenia FAP-a, wytwórcy Kamaz, bywa inne wybrakowanie, np. Niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Sporo samochodów w Cząstkowie Polskim to auta z silnikiem TDDI wyposażone w katalizator, który wymaga mycia. Cząstków Polski należy do centrów, jakie dotyka problem mający związek, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Cząstkowa Polskiego, czemu znany producent Kamaz stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF. Cennik usług płukania filtrów cząstek stałych FAP z Kamaz dla Cząstkowa Polskiego ulokowaliśmy poniżej tego tekstu, da się przeglądnąć w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Znajdź mechanika, który naprawi Twój samochód marki Kamaz w Cząstkowie Polskim, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kamaz w Cząstkowie Polskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Kamaz w Cząstkowie Polskim 320
Regeneracja filtra FAP Kamaz w Cząstkowie Polskim 320
Mycie katalizatora Kamaz w Cząstkowie Polskim 320
Płukanie katalizatora SCR Kamaz w Cząstkowie Polskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Kamaz w Cząstkowie Polskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Kamaz w Cząstkowie Polskim 1490
Wycinanie filtra FAP Kamaz, usuwanie filtra FAP Kamaz w Cząstkowie Polskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Kamaz w Cząstkowie Polskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Kamaz w Cząstkowie Polskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cząstkowie Polskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Kamaz

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Kamaz w Cząstkowie Polskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cząstków Polski Wiejska POP-CZP1 52.389839/20.754311 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer