Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Kamaz, Ujazd

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Kamaz w Ujeździe

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ujazd wyróżnia się z powodu warsztatu samochodowego zajmującego się czyszczeniem filtrów do pojazdów osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Kamaz. Filtry FAP złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu DPF-y zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, polecamy firmę pod Ujazdem. Często podłożem zatkanego filtra cząstek stałych DPF, wytwórcy Kamaz, zdarza się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Wiele pojazdów w Ujeździe to pojazdy użytkowe posiadające filtr FAP, który wymaga odnawiania elementów. Żeby ustrzec się od kłopotów z użytkowaniem pojazdu Kamaz, wypada okresami przepalać filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Ujazdu. Diesle spod znaku Kamaz odznaczają się wyjątkowymi rozwiązaniami w kwestii redukowania ilości emitowanych zanieczyszczeń. Kamaz to auta, które są popularne w całej Europie i nie tylko, jednak biedzą się z problemami z katalizatorami. Prócz atrakcji dla wizytujących w Ujeździe zlokalizować można laboratoria, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów Kamaz. Zregenerowanie skuteczności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Ujeździe dla samochodów producenta Kamaz jest dostępne, bowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała dotrzeć do Ujazdu. Znajdź mechanika, który jest specjalistą od Kamaz w Ujeździe, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kamaz w Ujeździe

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Kamaz w Ujeździe 320
Regeneracja filtra FAP Kamaz w Ujeździe 320
Mycie katalizatora Kamaz w Ujeździe 320
Płukanie katalizatora SCR Kamaz w Ujeździe 320
Naprawa filtra cząstek stałych Kamaz w Ujeździe 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Kamaz w Ujeździe 1490
Wycinanie filtra FAP Kamaz, usuwanie filtra FAP Kamaz w Ujeździe 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Kamaz w Ujeździe 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Kamaz w Ujeździe

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer