Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Kamaz, Zalesie Górne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Kamaz w Zalesiu Górnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Zalesie Górne wyróżnia się z powodu warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych wytwórcy Kamaz. Często wadą, dotykającą pojazdy osobowe i ciężarowe marki Kamaz, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest brudny FAP. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Zalesiem Górnym zlokalizować można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Kamaz. Kamaz to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne w całym kraju, niemniej jednak stykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Zazwyczaj sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych, firmy Kamaz, staje się inne wybrakowanie, jeden z nich to: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Dobór kompetentnego zakładu mechaniki w Zalesiu Górnym przodującego w samochodach osobowych Kamaz może przysporzyć problemów, i jest mozolne. Katalizatory SCR złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowego korpusu, przez co filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Zalesiem Górnym. Mnóstwo pojazdów osobowych w Zalesiu Górnym to auta z silnikiem MultiJet posiadający zainstalowany katalizator SCR, który wymaga płukania. Zrewaloryzowanie sprawności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Zalesiu Górnym dla pojazdów Kamaz jest możliwe, albowiem nowa metoda regeneracji dotarła do Zalesia Górnego. Zlokalizuj swój warsztat, którego specjalnością jest Kamaz w Zalesiu Górnym, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kamaz w Zalesiu Górnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Kamaz w Zalesiu Górnym 320
Regeneracja filtra FAP Kamaz w Zalesiu Górnym 320
Mycie katalizatora Kamaz w Zalesiu Górnym 320
Płukanie katalizatora SCR Kamaz w Zalesiu Górnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Kamaz w Zalesiu Górnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Kamaz w Zalesiu Górnym 1490
Wycinanie filtra DPF Kamaz, usuwanie filtra DPF Kamaz w Zalesiu Górnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Kamaz w Zalesiu Górnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Kamaz w Zalesiu Górnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zalesiu Górnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Kamaz

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Kamaz w Zalesiu Górnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zalesie Górne Pionierów POP-ZGN1 52.027920/21.030279 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer