Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kamieńsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kamieńsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Kamieńsk to położone w powiecie radomszczańskim, w województwie łódzkim miasto, które leży nad rzeką Kamionką. Pierwszy raz jak można było przeczytać o Kamieńsku, było w dokumencie wydanym w roku 1291, który traktował o wzniesieniu kościoła dla mieszkańców istniejącej już osady. Niemal 100 lat później, w roku 1374 Kamieńsk uzyskuje prawa miejskie, stając się pełnoprawnym miastem targowym leżącym na handlowym szlaku. Utrata praw miejskich dotknęła Kamieńsk w 1870 roku, kiedy to, w ramach represji za udział w powstaniu styczniowym, zaborca odebrał Kamieńskowi prawa miejskie. Ponowne nadanie praw miejskich miało miejsce w roku 1993. W czasie drugiej wojny światowej, podczas ofensywy wrześniowej na terenie Kamieńska miało miejsce zrealizowane przez 2 Pułk Strzelców Konnych działanie dywersyjne, które powstrzymało 1 niemiecką dywizję pancerną na cały dzień w marszu przez Polskę, co jednak zostało okupione bolesnymi represjami ze strony Niemców, w postaci najczęściej bestialskich mordów na cywilnej ludności.

Przez Kamieńsk, jak przed wiekami, biegną dwa ważne szlaki komunikacyjno-transportowe, a mianowicie droga krajowa numer 1 (Sosnowiec k. Strykowa – Łódź – TuszynPiotrków TrybunalskiCzęstochowaDąbrowa Górnicza – Tychy – PszczynaBielsko-Biała – Przybędza – Milówka) i numer 91 (Gdańsk – Pruszcz Gdański – Rusocin – TczewGniew – Warlubie – ŚwiecieChełmno – Toruń – Piotrków Trybunalski – Kamieńsk – Radomsko – Kłomnice – Częstochowa). Warto również wspomnieć, że z Kamieńska można wysłać do regeneracji i czyszczenia filtry DPF FAP i katalizatory, w tym także katalizatory SCR odpowiedzialne za selektywną, katalityczną redukcję emisji spalin.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kamieńsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kamieńsku 320
Regeneracja filtra FAP w Kamieńsku 320
Mycie katalizatora w Kamieńsku 320
Płukanie katalizatora SCR w Kamieńsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kamieńsku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kamieńsku 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Kamieńsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Kamieńsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kamieńsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kamieńsku i wygodnie wyślij filtr DPF z Kamieńska do regeneracji i czyszczenia

Z Kamieńska filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamieńsk Ściegny Plac Wolności KMS01N 51.204102/19.497709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer