Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Karlino

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Karlinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Karlino to położone w województwie zachodniopomorskim miasteczko, leżące w widłach rzek Parsęty i Radwi. Karlino założone zostało w 1240 roku, a prawa miejskie nadano miasteczku w 1385 roku. Karlina szukać należy w granicach powiatu białogardzkiego, a samo miasto liczy sobie niemal dokładnie 5950 mieszkańców. Jak przystało na miasto o tak długiej historii, Karlino może pochwalić się licznymi zabytkowymi budynkami, w tym: śródmieście z fontanną, park miejski, kościół pw. św. Michała Archanioła, pozostałości zamku biskupiego, ratusz, dworek i wiele domów.

Prócz tego można, a nawet trzeba wspomnieć o erupcji ropy naftowej, która miała zapewnić Polsce dostatek porównywalny z krajami basenu Zatoki Perskiej, jednak wobec nierentowności przedsięwzięcia oraz niskiej jakości złóż została zakończona zaledwie 3 lata po powstaniu kopalni ropy. Przez Karlino biegnie droga krajowa numer 6 (GoleniówPłotyKoszalinLęborkReda – Gdynia), chętnie wykorzystywana przez kierowców poruszających się po polskim Pomorzu.

Nadzieje związane z ropą ukrytą pod powierzchnią Karlina, marzenia wykorzystujących olej napędowy kierowców samochodów z silnikiem diesla rozwiały się "jak sen jaki złoty", jednak kultywujące tradycje związane z ropą nie zostawiły silników diesla bez opieki. W Karlinie można wysłać do naprawy i regeneracji filtry cząstek stałych DFP FAP i katalizatory, poniżej zebraliśmy z Karlina ceny za usługi czyszczenia i płukania filtrów i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Karlinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Karlinie 320
Regeneracja filtra FAP w Karlinie 320
Mycie katalizatora w Karlinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Karlinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Karlinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Karlinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Karlinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Karlinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Karlinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Karlinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Karlina do regeneracji i czyszczenia

Z Karlina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Karlino Koszalińska KRL01A 54.035191/15.879020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer