Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Karpacz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Karpaczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Karpacz to położone w województwie dolnośląskim miasto leżące na granicy z Czechami. Szukać Karpacza należy w powiecie jeleniogórskim, samo miasto zaś liczy sobie niewiele ponad 4800 mieszkańców. Karpacz powstał jeszcze w XII wieku jako osada poszukiwaczy złota, jednak prawami miejskimi pochwalić się może dopiero od 1951 roku.

Karpacz leży na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego, nad rzeką Łomnicą. W Karpaczu, oprócz dobrze rozwiniętej infrastruktury turystycznej (wyciągi narciarskie, dużo pokojów do wynajęcia na okres zimowy) znaleźć można również mnóstwo zabytków, w tym: miasto, karczma, kościoły, dworek, domy, pensjonat, schroniska i wiele, wiele więcej.

Dojazd do miasta zapewnia jedna jedyna droga wojewódzka numer 366 (PiechowiceKowary), z której i tak trzeba zjechać po minięciu Miłkowa. Karpacz słynie ze swoich zabytków i zimowych kurortów, jednak niewiele osób wie, że z Karpacza można wysłać do regeneracji i naprawy elementy wchodzące w skład układu redukcji emisji spalin, czyli filtry DPF FAP i katalizatory. Ponieważ cena, jaką trzeba zapłacić za wymianę katalizatora czy filtra cząstek stałych sprawia, że nie zawsze się to opłaca. Poniżej zebraliśmy z Karpacza ceny za usługi czyszczenia, naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Karpaczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Karpaczu 320
Regeneracja filtra FAP w Karpaczu 320
Mycie katalizatora w Karpaczu 320
Płukanie katalizatora SCR w Karpaczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Karpaczu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Karpaczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Karpaczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Karpaczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Karpaczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer