Katalizatory - Gdynia | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Gdyni | Katalizatory

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtry DPF zaczopowują się, z przyczyny pracy, której wykonywaniem się zajmują, z tego powodu okresami niezbędne jest przywracanie sprawności elementom układu. Powodów zużywania się reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami jest niemało, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Cel pracy reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem w wydechu samochodowym jest najważniejszy w odzyskaniu poziomu emisji spalin w przepisowym zakresie. Zrewaloryzowanie pierwotnej sprawności osiągalne jest tylko w przypadku skorzystania z jedynej skutecznej techniki regeneracji w specjalistycznej maszynie, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, zupełnie się nie sprawdzi. Wspaniałym przepisem na odtworzenie sprawności reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem jest płukanie filtrów DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Płukanie filtra FAP w Gdyni 398
Naprawa katalizatora SCR w Gdyni 398
Mycie filtra DPF w Gdyni 398
Czyszczenie katalizatora w Gdyni 398
Regeneracja filtra cząstek stałych w Gdyni 398
Czyszczenie, mycie filtra DPF w samochodach ciężarowych w Gdyni 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Gdyni 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Gdyni 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer