Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory dla Jeep

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Jeep

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Katalizatory dla aut spod znaku Jeep, to dostępny sposób asysty oferowany przez najnowocześniejsze warsztaty, posiadające profile na naszej stronie, zajmujące się myciem filtrów cząstek stałych FAP. Dużo pojazdów osobowych z silnikiem wysokoprężnym, czyli także z układem redukcji emisji spalin to maszyny służbowe, zwykle pokonujące tysiące kilometrów, toteż nie mają innej możliwości niż być zupełnie pozbawione ryzyka awarii, przez co czasem należy zastosować Katalizatory. Katalizatory nie ma przeszkód, by wyszukać w dobrej cenie, głównie dla pojazdów z symbolem Jeep, wprawdzie jednak trzeba podążać do nowoczesnych laboratoriów remontu filtrów układu redukcji emisji spalin. Ustawicznie opisywane przyczyny pojawiania się wad z mechanizmem obniżania emisji spalin to: nieodpowiednia praca motoru, i wady osprzętu silnika. Katalizatory to rozwiązanie, jakie w samochodach użytkowych z symbolem Jeep ma dać gwarancję na wysoką czystość wytwarzanych pracą silnika gazów wydechowych, zanieczyszczeń zbudowanych na węglu, jak również tlenków NO. Ciężarówki znanego koncernu Jeep, to najczęściej nadzwyczaj dobre pojazdy, jednakowoż problematyczne kwestie związane z filtrami DPF to dziedzina praktycznie wszystkich diesli z wysokoprężną jednostką napędową, nie tylko znanej marki Jeep.

W jakiej pracowni możliwa jest opcja typu Katalizatory dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Jeep zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można naprawić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów DPF Do pracowni filtr cząstek stałych można przywieźć bezpośrednio lub uzgodnić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do pracowni i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi typu Katalizatory kierowanej do filtrów DPF i FAP z aut z logo Jeep w autoryzowanym serwisie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W profesjonalnym serwisie oczyszczania filtrów DPF postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie odbieramy od zleceniodawców filtry i katalizatory SCR dostarczone do serwisu bezpośrednio albo z pomocą pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF i FAP są przyjmowane do pracowni, gdzie endoskopowo weryfikowany jest stan filtra.
 • Gdy kondycja filtra lub katalizatora daje możliwość regeneracji na wyznaczonych do tego urządzeniach, element jest montowany do urządzenia przeznaczonego do regeneracji.
 • Po przywróceniu właściwości filtrów cząstek stałych i katalizatorów katalizatory są ponownie weryfikowane, osuszane a także wraz z raportami odsyłane do kontrahenta.

Ile należy zapłacić za wykonanie usługi typu Katalizatory dla osobówek marki Jeep zaopatrzonych w filtr FAP?

Cena czyszczenia filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę opłacalna i wynosi niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

W jaki sposób doręczyć filtry cząstek stałych samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Jeep, by w naszej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Katalizatory?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można osobiście doręczyć do warsztatu albo umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się wysyłką filtrów cząstek stałych i katalizatorów w obie strony.

Jakiej kategorii filtry DPF i FAP da się pojazdów marki Jeep da się poddawać usłudze Katalizatory?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry DPF mogą być poddane czyszczeniu w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów osobowych,
 • filtry DPF do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych do TIR-ów.

  Jakie można wymienić objawy nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów, które najczęściej występują w pojazdach marki Jeep i decydują o tym, że filtr cząstek stałych nadaje się do przeprowadzenia usługi, którą jest Katalizatory?

  Standardowe oznaki uszkodzenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach marki Jeep to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • zwiększone dymienie,
  • wahania obrotów,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Z jakiego powodu warto wybrać profesjonalny pracownię, by przeprowadzić usługę Katalizatory w autach z logo Jeep?

  Polecamy wybrać nasze usługi koncentrujące się na czyszczenia filtrów w autach z koncernu Jeep, bo: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jeep

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Damian
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Katalizator jest urządzeniem kontroli emisji, które jest zamontowane w układzie wydechowym pojazdu w celu zmniejszenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń, takich jak tlenek węgla, tlenki azotu i węglowodory. Wycinanie katalizatora jest nielegalne, ponieważ jest to niezgodne z przepisami dotyczącymi emisji spalin oraz nieodpowiednie dla zdrowia i środowiska. Wymiana lub usunięcie katalizatora bez odpowiedniego zamiennika lub uzyskania pozwolenia od odpowiednich władz może prowadzić do kar finansowych lub innych sankcji. Katalizator jest ważnym elementem systemu redukcji emisji. Jego usunięcie może spowodować zwiększenie emisji szkodliwych substancji oraz zwiększenie zużycia paliwa. Warto też pamiętać, że katalizator jest elementem składowym pojazdu i jego uszkodzenie lub brak może skutkować unieważnieniem gwarancji pojazdu.
  Przemysław
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W jeepie mam często problem z zatykającym się filtrem dpf. Zastanawiam się, jak rozwiązać ten problem.
  Bogdan
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dobrze, że i teraz do Jeepów robią katalizatory, bo zakup nowego takiego to nic przyjemnego.
  Daniel
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W Jeepach też są katalizatory? Nawet nie wiedziałem, a właśnie przymierzam się do zakupu takiego auta, więc dobrze wiedzieć, co w razie czego może być do naprawy.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki