Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory dla Mini

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Mini

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Zaburzenia pracy finezyjnego systemu redukcji emisji cząstek stałych przytrafiają się często, bowiem DPF-y maszyn znanej marki Mini funkcjonują w dokuczliwych warunkach i czasami Katalizatory to przymus. Renowacja niezawodności mechanizmu redukcji emisji cząstek stałych w samochodach osobowych i ciężarowych spod znaku Mini, to szansa, jakiej dostarczają kompetentne przedsiębiorstwa czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF/FAP, z jakiej należy uczynić użytek. Częstokroć wyliczane źródła pojawiania się braków z aparaturą obniżania emisji spalin to: nieprawidłowe działanie układu olejowania, jak również niesprawność turbosprężarek. Urządzenia zmniejszania emisji spalin w autach osobowych i ciężarowych firmy Mini, są eksploatowane, gdyż działają wymagające kodeksy, stosujące się do eksploatacji pojazdów na drogach publicznych. Aktualnie filtry układu redukcji emisji spalin są montowane seryjnie w większości dostawczaków z samozapłonową jednostką napędową, albowiem pozbawione DPF-ów auta nie zdobyłyby zgody do eksploatacji na drodze. Katalizatory to metoda, jaka w pojazdach dostawczych spod znaku Mini ma wziąć odpowiedzialność za niski poziom wytwarzanych pracą silnika gazów spalinowych, cząstek stałych, i tlenków azotu.

W jakim warsztacie możliwa jest usługa typu Katalizatory dla samochodów osobowych z logo Mini napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtr DPF można wyczyścić w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów cząstek stałych Do pracowni filtr cząstek stałych można przywieźć bezpośrednio lub zarezerwować usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów do pracowni oraz z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Katalizatory kierowanej do filtrów DPF z pojazdów z koncernu Mini w profesjonalnym serwisie regeneracji filtrów FAP?

W specjalistycznym serwisie czyszczenia filtrów cząstek stałych pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od zleceniodawców filtry i katalizatory SCR dostarczone do serwisu bezpośrednio bądź dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie specjalnym urządzeniem badany jest stan filtra.
 • Jeśli stan filtra lub katalizatora daje możliwość regeneracji na przeznaczonych do tego maszynach, część jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po zregenerowaniu prawidłowego działania filtrów DPF i FAP części są ponownie testowane, suszone ciepłym powietrzem jak również razem z raportami wysyłane do zleceniodawcy.

Czy dużo muszę zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Katalizatory dla pojazdów produkcji Mini wyposażonych w filtr FAP?

Cena regeneracji filtrów FAP okazuje się naprawdę niska i wynosi ułamek wartości nowego filtra.

W jaki sposób doręczyć filtry cząstek stałych osobówek z koncernu Mini, aby w autoryzowanej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Katalizatory?

Przekazujemy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr FAP można samemu doręczyć do warsztatu bądź zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju elementy układu redukcji emisji spalin da się samochodów z koncernu Mini da się poddawać realizacji usługi typu Katalizatory?

W praktyce każdego rodzaju filtry FAP można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry FAP do osobówek,
 • filtry DPF do pojazdów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych do aut ciężarowych.

  Jakie można wymienić objawy awarii filtrów redukcji emisji spalin, które najczęściej ujawniają się w samochodach marki Mini oraz decydują o tym, że filtr DPF nadaje się do zrealizowania usługi, którą jest Katalizatory?

  Najczęściej występujące oznaki nieprawidłowego działania filtrów DPF i FAP w autach z koncernu Mini to:
  • problemy z rozruchem,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • wzrost emisji sadzy,
  • falowanie obrotów silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Czemu warto postawić na autoryzowany serwis, by przeprowadzić usługę Katalizatory w autach marki Mini?

  Rekomendujemy wybrać nasze usługi koncentrujące się na oczyszczania filtrów w samochodach z koncernu Mini, ponieważ: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mini

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Katalizator jest częścią wyposażenia samochodów Mini. Pełni on funkcję oczyszczania spalin z szkodliwych substancji, takich jak tlenki azotu i węglowodory, co przyczynia się do ochrony środowiska i zdrowia ludzi. Katalizator w samochodach Mini jest zwykle umieszczony w układzie wydechowym pojazdu, gdzie przepływające przez niego spaliny są filtrowane przez specjalne katalizatory. W przypadku awarii katalizatora lub zmniejszenia jego skuteczności należy skontaktować się z dealerem marki Mini w celu uzyskania dalszych informacji na temat naprawy lub wymiany katalizatora.
  Marcin
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ja też w mini mam katalizator, który właśnie przeszedł naprawdę. Jestem bardzo zadowolony z serwisu.
  Bogdan
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Odkąd wiem, co to jest wodne czyszczenie dpf, to nie wyobrażam sobie inaczej funkcjonować z moim dieslem.
  Michał
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Żona jeździ Mini i też tam jest katalizator, także dobrze wiedzieć, gdzie w razie problemów udać się na diagnostykę i ewentualne czyszczenie.