Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Katowice

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Katowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Dziwne dziś macie powietrze w Katowicach, zupełnie go nie widać, mówi stary dowcip i mimo że, nie ma to już przełożenia na rzeczywistość, ponieważ restrykcyjne normy emisji spalin zminimalizowały zjawisko smogu, to wciąż swój niewielki udział w tworzeniu smogu mają diesle z zapchanym filtrem DPF lub katalizatorem do regeneracji. Ponieważ jednak mieszkańcy Katowic doskonale zdają sobie sprawę, jak istotne jest dbanie o zdrowie i środowisko, nie brakuje w samych Katowicach zakładów, które zajmują się regeneracją filtrów cząstek stałych czy naprawą katalizatorów. Wśród 22 dzielnic w mieście rozmieszczonych jest ponad setka warsztatów i zakładów zajmujących się mechaniką samochodową. Wybrać odpowiedni, najlepszy czy najtańszy warsztat jest w podobnej sytuacji czasochłonnym zajęciem. Dlatego też specjalnie dla kierowców, którzy mają problem z zapchanym filtrem DPF FAP stworzyliśmy specjalny panel, na którym można wybrać poszukiwaną dzielnicę lub usługę i uzyskać wszystkie informacje na temat świadczonych przez nich usług. Wystarczy jeden telefon, aby pozbyć się problemów z niedrożnym katalizatorem. Regeneracja i naprawa oraz wiele innych usług motoryzacyjnych w jednym serwisie. Wybór mechanika jeszcze nigdy nie był tak prosty.


Układ wydechowy SEAT z wyróżnionym katalizatorem
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Katowice

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Katowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Katowicach 398
Regeneracja filtra FAP w Katowicach 398
Mycie katalizatora w Katowicach 398
Płukanie katalizatora SCR w Katowicach 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Katowicach 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Katowicach 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Katowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Katowicach 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer