Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Wincentego Pola | Katowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Katowicach | ul. Wincentego Pola

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W jakiej pracowni regeneracji w dzielnicy Załęska Hałda-Brynów cz. Zach. przy ulicy Wincentego Pola można wyczyścić filtr FAP za niską cenę oraz w krótkim czasie?

Zablokowane filtry w dzielnicy Załęska Hałda-Brynów cz. Zach. na ulicy Wincentego Pola można wyczyścić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Klienci serwisu często korzystają z możliwości, dzięki której mogą wykonać telefon i ustalić wysyłkę filtrów naszym kurierem.

Jak odbywa się regeneracja filtrów FAP w serwisie przy ulicy Wincentego Pola na osiedlu Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.?

Aby wykonać proces oczyszczania filtrów FAP w serwisie przy ulicy Wincentego Pola w obrębie dzielnicy Załęska Hałda-Brynów cz. Zach., podejmujemy działania zgodnie z określonymi etapami, takimi jak:
 • Odbiór od interesantów filtrów FAP doręczonych do serwisu z pomocą naszego kuriera bądź bezpośrednio przez klienta.
 • Doręczenie filtrów DPF do pracowni regeneracji, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej testuje się wkład.
 • Przeznaczenie filtra cząstek stałych do procedury czyszczenia na zaawansowanych technologicznie maszynach, jeśli wymaga tego jego stan i stopień zanieczyszczenia.
 • Wykonanie kolejnych weryfikacji na zregenerowanych i wysuszonych filtrach
 • Przygotowanie raportów dotyczących stanu filtrów po oczyszczania oraz przekazanie zregenerowanych elementów do zleceniodawcy.

Ile kosztuje regeneracja filtrów DPF i FAP w serwisie na ulicy Wincentego Pola w obrębie dzielnicy Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pracowni na ulicy Wincentego Pola w obrębie dzielnicy Załęska Hałda-Brynów cz. Zach. nie zmienia się i wynosi niewielki procent ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak najszybciej przywieźć filtry cząstek stałych do firmy zajmującej się regeneracją zlokalizowanej na ulicy Wincentego Pola w obrębie dzielnicy Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.?

Najlepszym sposobem jest filtr cząstek stałych przekazać do firmy zajmującej się regeneracją znajdującej się na ulicy Wincentego Pola w obrębie dzielnicy Załęska Hałda-Brynów cz. Zach. z pomocą kuriera, jakiego możemy dla Państwa zamówić, niemniej jednak naturalnie zachęcamy do wizyty osobiście w pracowni, gdzie można sprawdzić, jak odbywa się czyszczenie filtrów.

Które filtry DPF i FAP można oddać do naprawy w warsztacie zlokalizowanym przy ulicy Wincentego Pola w obrębie dzielnicy Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.?

W warsztacie położonym na ulicy Wincentego Pola w dzielnicy Załęska Hałda-Brynów cz. Zach. jest wykonalna renowacja praktycznie wszystkich kategorii filtrów, w tym:
 • filtry cząstek stałych do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do samochodów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych do ciągników siodłowych.

Jakie można wymienić oznaki zatkania filtrów DPF, które oczyszczamy w pracowni na ulicy Wincentego Pola w dzielnicy Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.?

W opinii specjalistów najbardziej standardowe sygnały zanieczyszczonego filtra cząstek stałych to:
 • zwiększone zużycie paliwa.
 • niemożność rozruchu silnika.
 • falowanie obrotów silnika.
 • zmniejszone osiągi.
 • czarny dym z wydechu.

Co świadczy o tym, że warto wybrać pracownie trudniące się oczyszczaniem filtrów FAP na ulicy Wincentego Pola w obrębie dzielnicy Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.?

Polecamy wybrać naszą ofertę gdyż mówią o tym następujące przesłanki:
 • Mamy niskie ceny.
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Załęska Hałda-Brynów cz. Zach., Wincentego Pola

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Załęska Hałda-Brynów cz. Zach., ul. Wincentego Pola 398
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Załęska Hałda-Brynów cz. Zach., ul. Wincentego Pola 398
Mycie katalizatora, osiedle Załęska Hałda-Brynów cz. Zach., ul. Wincentego Pola 398
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Załęska Hałda-Brynów cz. Zach., ul. Wincentego Pola 398
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Załęska Hałda-Brynów cz. Zach., ul. Wincentego Pola 398
Płukanie, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Załęska Hałda-Brynów cz. Zach., ul. Wincentego Pola 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora, osiedle Załęska Hałda-Brynów cz. Zach., ul. Wincentego Pola 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR, dzielnica Załęska Hałda-Brynów cz. Zach., ul. Wincentego Pola 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Katowicach, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach., Wincentego Pola

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer