Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kazimierza Wielka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kazimierzy Wielkiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Kazimierza Wielka to miasteczko położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie kazimierskim, którego, jak sama nazwa wskazuje, jest stolicą. Pierwsze wzmianki o istnieniu osady zwanej Kazimierzą pochodzą z 1320 roku, natomiast prawa miejskie nadano Kazimierzy w 1959 roku. Kazimierza Wielka leży nad rzeką Małoszówką i liczy sobie niewiele ponad 5600 mieszkańców. W XIV i w XV wieku Kazimierza należała do rodu Kazimierskich, herbu Biberstein.

W XIX i XX wieku rozwój miasta warunkowały żyzne i urodzajne gleby, które dostarczały surowców do głównego typu przemysłu w Kazimierzy, przetwórstwa spożywczego. Miasto jest kawalerem orderu Krzyża Partyzanckiego, a w samym mieście można podziwiać zabytki takie jak kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, zespół pałacowy, a także wieża mieszkalna z 1888 roku. Dojazd do Kazimierzy zapewniają drogi dwie drogi wojewódzkie, a mianowicie DW768 (Jędrzejów – Węchadłów – Skalbmierz – Koszyce – Brzesko) i DW776 (Kraków – ProszowiceKazimierza WielkaBusko-Zdrój).

Dzięki połączeniom, zabytkom i atrakcjom turystycznym, również sportowo-rekreacyjnym, miasto codziennie spotyka się z dużą ilością odwiedzających miasto przyjezdnych, a oni z kolei codziennie spotykają się z problemami z samochodami. Dzięki obecności specjalistycznych zakładów mechaniki samochodowej zajmujących się filtrami DPF FAP i katalizatorami, takie problemy w Kazimierzy nie spędzają snu z powiek. Poniżej zebraliśmy z Kazimierzy najniższe ceny za czyszczenie, płukanie i regenerację DPF, FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kazimierzy Wielkiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kazimierzy Wielkiej 320
Regeneracja filtra FAP w Kazimierzy Wielkiej 320
Mycie katalizatora w Kazimierzy Wielkiej 320
Płukanie katalizatora SCR w Kazimierzy Wielkiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kazimierzy Wielkiej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kazimierzy Wielkiej 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Kazimierzy Wielkiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Kazimierzy Wielkiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kazimierzy Wielkiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kazimierzy Wielkiej i wygodnie wyślij filtr DPF z Kazimierzy Wielkiej do regeneracji i czyszczenia

Z Kazimierzy Wielkiej filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kazimierza Wielka Rynek 1 Maja KWK01ML 50.266590/20.490480 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer