Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kępice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kępicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Kępice to miejscowość leżąca w powiecie słupskim, w województwie pomorskim. Przez Kępice biegnie rzeka Wieprza, a sama miejscowość leży na terenie Pojezierza Zachodniopomorskiego. Pierwsze wzmianki na temat istnienia Kępic pochodzą z 1867 roku, kiedy Otto von Bismarck kupił te tereny pod rozwój osadnictwa, jednak wiadomo na pewno, że w miejscu tym istniał gród obronny już w X wieku, czyli w czasach Mieszka I.

Obecnie w Kępicach mieszka niemal 3700 osób. Wspomniany rozwój w XIX wieku opierał się na pracy fabryki papieru, w którym drukowano pieniądze. Powstające w tamtym czasie połączenie kolejowe sprawiło dodatkowo, że rozwój jeszcze przyspieszył a rozrastające się osiedla robotnicze, zaczęły przypominać miasto. Przez Kępice biegnie tylko jedna ważniejsza trasa i jest to droga wojewódzka numer 208 (Barcino – Kępice – Wielin).

Mimo iż nie jest to trasa bardzo uczęszczana, nie brak w okolicy warsztatów, które zajmują się filtrami cząstek stałych i katalizatorami. Dzięki technologii odtwórczej, wykorzystaniu odpowiednich maszyn, specjalistyczne pracownie są w stanie przywrócić pełną sprawność filtrom cząstek stałych DPF FAP i katalizatorom. Ceny z Kępic za usługi regeneracji filtrów DPF FAP i katalizatorów podane są w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kępicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kępicach 320
Regeneracja filtra FAP w Kępicach 320
Mycie katalizatora w Kępicach 320
Płukanie katalizatora SCR w Kępicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kępicach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kępicach 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Kępicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Kępicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kępicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kępicach i wygodnie wyślij filtr DPF z Kępic do regeneracji i czyszczenia

Z Kępic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kępice Generała Władysława Sikorskiego KEE01A 54.236198/16.890850 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer