Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Kia, Golina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Kia w Golinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardem w pojazdach osobowych Kia z silnikiem na olej napędowy, jednak część tą dotykają usterki, w czym może pomóc płukanie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Goliną. Golina należy do miast, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia nad głowami mieszkańców Goliny, czemu marka Kia próbuje, przeciwdziałać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych DPF. Aby ustrzec się od kłopotów z eksploatacją samochodu Kia, wypada co jakiś czas wyczyścić filtr DPF, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Goliny. Kia to samochody, które są znane na terenie całego świata, jednak biedzą się z kwestią z katalizatorami. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Kia mogą się poszczycić wybitnymi sposobami w sprawie redukcji zawartości emitowanych spalin. Odzyskanie maksymalnych wartości ilości produkowanych gazów spalinowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP. Wyszukanie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Golinie wyspecjalizowanego w samochodach Kia może być nieproste, a także jest długotrwałe. Cały szereg aut w Golinie to pojazdy z silnikiem Di-D mające wbudowany filtr DPF FAP, który wymaga mycia. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF oraz płukanie katalizatorów samochodowych dla pojazdów producenta Kia, zlokalizować można w panelu po prawej, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Golinie. Ze względu fakt, że Kia, niczym każda inna marka potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych polecamy w Golinie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kia w Golinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Kia w Golinie 320
Regeneracja filtra FAP Kia w Golinie 320
Mycie katalizatora Kia w Golinie 320
Płukanie katalizatora SCR Kia w Golinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Kia w Golinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Kia w Golinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Kia, usuwanie katalizatora SCR Kia w Golinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Kia w Golinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Kia w Golinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Kia:

Wybierz punkt w Golinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Kia

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Kia w Golinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Golina Dołki Golina 92 GLN01G 52.243351/18.106371 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer