Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Kia, Grabów nad Prosną

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Kia w Grabowie nad Prosną

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Grabów nad Prosną cieszy się sławą z powodu warsztatu zajmującego się odnawianiem elementów filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych ze stajni Kia. Cały szereg pojazdów w Grabowie nad Prosną to samochody z silnikiem JTD posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje czyszczenia. Osiągnięcie górnych pułapów zawartości produkowanych spalin, zgodnych z normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora samochodowego. Najczęściej podłożem zapchanego katalizatora samochodowego, spod znaku Kia, zdarza się inny problem, czego przykładem może być: nieszczelny układ wtryskowy. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Kia wyróżniają się świetnymi mechanizmami pracy w zakresie zmniejszenia zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Zazwyczaj usterką, na jaką narażone są osobówki wytwórcy Kia, zwykle, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr DPF. By uchronić się przed dużą ilością trudności z pracą auta Kia, trzeba czasami przedmuchać filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Grabowa nad Prosną. Grabów nad Prosną jest jednym z centrów, które mają kłopot w związku, z ilością smogu w powietrzu, czemu słynny koncern Kia usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF/FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak również regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów Kia, można odszukać na stronie, jak również w warsztacie mechaniki samochodowej w Grabowie nad Prosną. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Kia w Grabowie nad Prosną, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kia w Grabowie nad Prosną

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Kia w Grabowie nad Prosną 320
Regeneracja filtra FAP Kia w Grabowie nad Prosną 320
Mycie katalizatora Kia w Grabowie nad Prosną 320
Płukanie katalizatora SCR Kia w Grabowie nad Prosną 320
Naprawa filtra cząstek stałych Kia w Grabowie nad Prosną 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Kia w Grabowie nad Prosną 1490
Wycinanie filtra FAP Kia, usuwanie filtra FAP Kia w Grabowie nad Prosną 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Kia w Grabowie nad Prosną 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Kia w Grabowie nad Prosną

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Kia:

Wybierz punkt w Grabowie nad Prosną z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Kia

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Kia w Grabowie nad Prosną wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Grabów nad Prosną Osiedle Słowackiego Ostrzeszowska GNP01G 51.506939/18.107660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer