Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Kia, Łódź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Kia w Łodzi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Łodzi jest sposobność regeneracji katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Kia z przyczyny bytności laboratorium z Łodzi. Słynnej firmie Kia nie udało się zachowanie spodziewanych pułapów emisji gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów FAP. Osiągnięcie górnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy EURO 6, domaga się działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP. Kia to samochody osobowe i ciężarowe, które są uznane w całym kraju, jednakże zmagają się z kwestią z katalizatorami. Łódź jest jednym z miast, które mają problem powiązany, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana marka Kia usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Nagminnie powodem zaczopowania filtra cząstek stałych, z logo Kia, staje się inne uszkodzenie, jeden z nich to: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w nadzwyczaj ciężkim środowisku pracy, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Odnalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Łodzi przodującego w samochodach Kia może być nieproste, oraz jest długotrwałe. Dlatego że Kia, podobnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy działających katalizatorów samochodowych polecamy, żeby w Łodzi zadbać o katalizator. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF FAP jak również regeneracja DPF dla pojazdów producenta Kia, wyszukać można po prawej stronie, jak również w warsztacie w Łodzi.

Wypłukany katalizator utleniający marki Kia, w pracowni laboratoryjnej, w Łodzi.
Kia - Regeneracja DPF Łódź | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Łodzi

Wypalany katalizator marki Kia, w pracowni regeneracji, w Łodzi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kia w Łodzi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Kia w Łodzi 398
Regeneracja filtra FAP Kia w Łodzi 398
Mycie katalizatora Kia w Łodzi 398
Płukanie katalizatora SCR Kia w Łodzi 398
Naprawa filtra cząstek stałych Kia w Łodzi 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Kia w Łodzi 1490
Wycinanie katalizatora SCR Kia, usuwanie katalizatora SCR Kia w Łodzi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Kia w Łodzi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Kia w Łodzi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu Kia:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer