Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Kia, Łyszkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Kia w Łyszkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łyszkowicach istnieje szansa naprawy filtrów FAP do aut Kia z racji działalności warsztatu samochodowego z Łyszkowic. Oprócz niespodzianek turystycznych w Łyszkowicach znaleźć można zakłady, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Kia. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Kia znamionują się pierwszorzędnymi mechanizmami pracy w zakresie obniżenia ilości produkowanych gazów wydechowych. Filtry DPF wykonują pracę w nadzwyczaj obciążonym środowisku, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że następuje spadek możliwości urządzenia. Osiągnięcie górnych pułapów poziomu emisji spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnego FAP-a. Kia to osobówki, jakie cieszą się uznaniem na całym świecie, niemniej jednak walczą z kwestią z filtrami FAP. Łyszkowice jest jednym z centrów, które biją na alarm związany, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Łyszkowic, czemu słynna firma Kia stara się, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Filtry DPF FAP zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy pracownię w Łyszkowicach. Dlatego że Kia, zupełnie jak inne samochody domaga się do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych DPF warto wspomnieć, by w Łyszkowicach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP jak również regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów Kia, można znaleźć na naszej stronie internetowej, jak również w pracowni warsztatu w Łyszkowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kia w Łyszkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Kia w Łyszkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Kia w Łyszkowicach 320
Mycie katalizatora Kia w Łyszkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Kia w Łyszkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Kia w Łyszkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Kia w Łyszkowicach 1490
Wycinanie katalizatora Kia, usuwanie katalizatora Kia w Łyszkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Kia w Łyszkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Kia w Łyszkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Kia:

Wybierz punkt w Łyszkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Kia

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Kia w Łyszkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łyszkowice Kościelna LSW01A 51.985310/19.910601 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer