Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Kia, Stary Sącz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Kia w Starym Sączu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Stary Sącz odznacza się obecnością warsztatu zajmującego się naprawą filtrów FAP do aut korporacji Kia. Zdobycie górnych osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 6, domaga się przygotowanego FAP-a. Znanej marce Kia mogłoby nie powieść się osiągnięcie potrzebnych do spełnienia maksymalnych wartości produkcji zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów DPF/FAP. Kia to diesle, jakie cieszą się renomą na całym świecie, lecz borykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Stary Sącz jest jednym z centrów, które spotyka problem powiązany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Kia dąży aby, zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Cały szereg samochodów w Starym Sączu to pojazdy z silnikiem CDTi mające zamontowany katalizator SCR, który dopomina się regenerowania. Klasyczną usterką, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe korporacji Kia, w większości wypadków, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Katalizatory operują w niewiarygodnie brudnym środowisku, czyli w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje spadek parametrów części. Tabela z cennikiem mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Kia dla Starego Sącza wstawiono niżej, trzeba porównać w tym cenniku, koszt za przeprowadzenie naprawy DPF. Przywrócenie możliwości elementów katalizatorów w Starym Sączu dla aut producenta Kia jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Starego Sącza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kia w Starym Sączu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Kia w Starym Sączu 320
Regeneracja filtra FAP Kia w Starym Sączu 320
Mycie katalizatora Kia w Starym Sączu 320
Płukanie katalizatora SCR Kia w Starym Sączu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Kia w Starym Sączu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Kia w Starym Sączu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Kia, usuwanie katalizatora SCR Kia w Starym Sączu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Kia w Starym Sączu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Kia w Starym Sączu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Kia:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer