Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kobyłka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kobyłce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Kobyłka jest małym, spokojnym miastem w województwie mazowieckim z liczbą mieszkańców oscylującą w okolicach 22 459. Leżąc w okolicy 17 km od centrum stolicy, jest ważnym dla samych warszawiaków cennym miejscem na zamieszkanie.

Ich zdrowie zależy od wdychanego przez nich powietrza. Codzienne dojazdy do pracy mieszkańców produkują setki metrów sześciennych spalin niszczących powoli ich układy oddechowe i krwionośne. Silniki diesla produkujące masę gorących spalin, które przy zapchanym filtrze DPF/FAP wracają do komory silnika, dusząc go, skutkując nieregularną pracą silnika i charakterystycznym dźwiękiem przy przyspieszaniu.

Przez Kobyłkę przebiegają takie ważne drogi, jak: krajowa ekspresowa numer S8 (Magnice – Wrocław – OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁaskPabianiceRzgów – Łódź – Piotrków TrybunalskiTomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonów – Nadarzyn – Janki Małe – Warszawa – MarkiRadzyminWyszkówTrzciankaOstrów MazowieckaZambrów – Stare Jeżewo – Białystok), wojewódzka numer 634 (Warszawa – ZielonkaWołomin – Miąse – Tłuszcz – Wólka Kozłowska).

Sadza i zanieczyszczenia osadzone na powierzchni filtra wymagają specjalistycznych operacji czyszczenia lub wypalania filtra cząstek stałych. 1500 - 4000 zł w zależności od modelu auta osobowego to cena, jaka trzeba zapłacić za nowy katalizator, jakość w tym przypadku nie przekłada się na cenę. Każda doświadczona pracownia regeneracji zaleci regenerację katalizatora, w wyniku tego procesu możliwe jest odzyskanie 100% sprawności katalizatora. W tabeli poniżej sprawdzisz cenę usług czyszczenia filtra cząstek stałych, płukania filtra DPF czy regeneracji katalizatora.

Filtr FAP na stole w pracowni, przygotowany do procesu mycia.
Mycie filtra FAP w Kobyłce

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kobyłce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kobyłce 320
Regeneracja filtra FAP w Kobyłce 320
Mycie katalizatora w Kobyłce 320
Płukanie katalizatora SCR w Kobyłce 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kobyłce 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kobyłce 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Kobyłce 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Kobyłce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kobyłce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kobyłce i wygodnie wyślij filtr DPF z Kobyłki do regeneracji i czyszczenia

Z Kobyłki filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobyłka Stefanówka Bohaterów Ossowa KOB01N 52.327469/21.217461 Wyszukaj
Kobyłka Sosnówka Nadarzyńska KOB01A 52.335060/21.223181 Wyszukaj
Kobyłka Mareta Księdza Antoniego Zagańczyka POP-KOB4 52.339340/21.194490 Wyszukaj
Kobyłka Mareta Księdza Antoniego Zagańczyka KOB02A 52.338020/21.181860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer