Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Annopol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Annopolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, ale moduł ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie czyszczenie katalizatorów w laboratorium pod Annopolem. Dobranie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Annopolu celującego w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, jak również jest żmudne. Filtry DPF wykonują pracę w bardzo brudnych warunkach pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje utrata parametrów podzespołu. Katalizatory SCR składają się z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF zapychają się i potrzebują naprawy, zalecamy zatem współpracę z Annopolem. Koenigsegg to pojazdy, które są popularne w całym kraju, mimo to walczą z bolączkami z katalizatorami. Wiele pojazdów w Annopolu to auta użytkowe posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do mycia. Ażeby zabezpieczyć się od utrudnień w użytkowaniu pojazdu Koenigsegg, należy co pewien czas czyścić filtr DPF, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Annopola. Osiągnięcie wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych dla EURO 6, domaga się przygotowanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych lub płukanie FAP dla samochodów Koenigsegg, odnaleźć można na stronie, lub w pracowni warsztatu w Annopolu. Namierz swój warsztat, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Annopolu, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Annopolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Annopolu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Annopolu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Annopolu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Annopolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Annopolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Annopolu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Annopolu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Annopolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Annopolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Annopolu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Annopolu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Annopol Lipka Radomska ANN01G 50.886089/21.849710 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer